Piątek 4 Stycznia  2019 r

7.00 + Anna Kaźmierczak ( gr 4 )

        + Józef Sośnicki 

        + Andrzej  Knap ( gr 4 )

        + Jan Stwora ( gr 4 )

        + Krzysztof  Jarosławski

18.00 + Teresa Gładkiewicz 


Sobota 5 Stycznia  2019 r

7.00 + Anna Kaźmierczak ( gr 5 )

        + Alina Kochanowicz 

       + Dla syna Piotra o dary Ducha Świętego, zdrowie, błog. Boże oraz przemianę serca i miłość, pokój i uwolnienie – od Rodziców

       + Józef Sośnicki 

       + Andrzej Knap ( gr 5 )

       + Jan Stwora ( gr 5 )

14.00 Pogrzeb śp. Wiesław Kacprzak – cm. ul. Bema

18.00 + Maria Sawicka

          + Aurelia  Kalinowska 

 

Niedziela 6 Stycznia  2019 r- Uroczystość Objawienia Pańskiego

7.30 + Stanisław, Genowefa i Edward Kazimierscy 

        + Grażyna  Kłysińska  w 4 rocz. śm.

9.30 + Ireneusz Kowalski w 5 rocz. śm. 

         + Stanisław Mirosław w 39 rocz. śm.

11.00 + Wiesława (ona ) Szewczyk i zmarli z rodziny Szewczyków  i + Helena i Józef Światły

          + Anna Kaźmierczak ( gr 6 )

12.30 + Andrzej Knap ( gr 6 )

          + Jan Stwora ( gr 6 )

18.00 + Marek Świątek w 10 rocz. śm

 

Poniedziałek 7 Stycznia  2019 r 

6.30 +Anna Kaźmierczak ( gr 7 )

        + Andrzej Knap ( gr 7 )

        + Jan Stwora (gr 7 )

        + Za parafian

        + Krzysztof  Jarosławski 

12. 00  Pogrzeb- śp. Jan Sieniarski  - (urna) cm. ul. Łaska

18.00 + Za żywych

 

Wtorek 8 Stycznia  2019r

7.00 + Anna Kaźmierczak ( gr 8 )

        + Andrzej Knap ( gr 8 )

        + Jan Stwora ( gr 8 )

        +  Zofia Stępień – od Marianny i Andrzeja Żebrowskich

18.00   +Teresa  Gładkiewicz

 

Środa 9 Stycznia 2019 r

7.00 +Anna Kaźmierczak ( gr 9 )

        + Andrzej Knap ( gr 9 )

        + Jan Stwora  ( gr 9 )

 

18.00 + Za zmarłych

 

Czwartek 10 Stycznia  2019 r

7.00  + Anna Kaźmierczak ( gr 10 )

         + Za zmarłych z rodzin: Ignatowiczów, Romanowskich,  Czechowiczów i Mętkowskich.

         + Andrzej Knap ( gr 10 )

         + Jan  Stwora ( gr 10 )

18.00 + Mieczysław  Stasiak

 

Piątek 11 Stycznia  2019 r

7.00 + Anna Kaźmierczak  ( gr 11 )

        + Andrzej  Knap ( gr 11 )

        + Jan Stwora ( gr 11 )

18.00 + Jadwiga  Wasilewska

 

Sobota 12 Stycznia 2019 r

7.00  + Anna Kaźmierczak ( gr 12 )

         + Henryk Frajer 25 rocz. śm.  i  + Genowefa Frajer

         + Andrzej  Knap ( gr 12 )

         + Jan Stwora ( gr 12 )

         +  Dziękczynno - błagalana

18.00 + Tadeusz Jarzyński

          + Marek Szmejda

 

Niedziela 13 Stycznia  2019 r

7.30 + Marek  Salamon 16 rocz. śm. 

        + Wanda Szargała 

9.30 + Czesława (ona) Moruś 2 rocz. śm i za zmarłych z rodziny Włodarczyków 

        + Barbara Rejniak  i  Jacek Kowalski 

11.00 + Franciszek Szewczyk w 4 rocz. śm. i + Wojciech Kaczmarek 

          + Jan Stwora ( gr 13 )

          + Jadwiga i Marian Pawelscy i + Marianna i Józef Gajzler

12.30 + Anna Kaźmierczak ( gr 13 )

          + Andrzej Knap ( gr 13 )

18.00 + Franciszek Kubis w 7 rocz. śm.

Dzisiaj jest

środa,
23 stycznia 2019

(23. dzień roku)

Wigilia w Trampolinie

Święta

Środa, II Tydzień zwykły
Rok C, I
Dzień Powszedni

Sonda

Czy uczestniczysz w niedzielnej Eucharystii?

Tak

Nie

Nieregularnie


Licznik

Liczba wyświetleń:
4267002