XIII Niedziela Zwykła

28 czerwca 2015

 

1.  Dziś przed kościołem zbiórka do puszek, na rzecz Pieszej Zduńskowolskiej Pielgrzymki na Jasną Górę. Dzisiaj wieczorem w Centrum Rekolekcyjnym rozpoczynają się doroczne Rekolekcje Zakonne dla kapłanów i braci naszego Zgromadzenia. Rekolektanci będą się modlić za zmarłych Dobrodziejów w środę na Mszy św. wieczornej o g. 18.00.

2.  W tym tygodniu w poniedziałek przypada Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Jest to dzień Imienin Ks. Piotra Jaska. Na Mszy św. wieczornej będziemy się modlić w intencji Czcigodnego Solenizanta i złożymy Mu życzenia.  Natomiast w piątek przypada święto św. Tomasza Apostoła. W tym tygodniu mamy również pierwszy piątek i pierwszą sobotę miesiąca. Zachęcamy do spowiedzi i komunii św. wynagradzającej. W pierwszą sobotę Msza św. w kaplicy Trójcy Świętej o g. 9.30.  

3.  Przed nami XXIV Ogólnopolska Pielgrzymka Rodziny Radia Maryja na Jasną Górę, która odbędzie się w niedzielę (12 VII). Zapisy na furcie klasztornej. Koszt od osoby wynosi 30 zł. Wyjazd spod kościoła o g. 7.00.

4.  Od przyszłej niedzieli przez cały lipiec i sierpień będzie obowiązywał wakacyjny rozkład Mszy św. w dni powszednie o g. 7.30 i 18.00, a w niedzielę o g. 7.30, 9.30, 11.00 i 18.00. Nie ma sumy o g. 12.30.   

5.  Od 3 – 5 lipca po raz kolejny będziemy przeżywać w naszym mieście „Folklor świata”, czyli Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny.

6.   Zgromadzenie Księży Orionistów i Sióstr Orionistek przyjmuje kandydatów do życia zakonnego i kapłaństwa. Bliższe informacje u Ks. Piotra i s. Teresy,

7.   Za wszystkie ofiary i każdy gest życzliwości składamy serdeczne Bóg Zapłać. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej.

8.   W ubiegłym tygodniu odeszli do wieczności śp.: Marianna GOTWALD, Józef ŻĄDŁO, Ryszard NOWAK i Kazimierz ŚWIĄTEK. Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie…

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

           

Dzisiaj jest

sobota,
04 lipca 2015

(185. dzień roku)

Festyn Rodzinny

Święta

św. Elżbiety Portugalskiej - wspomnienie dowolne

Imieniny:
Elżbiety, Teodora

Sonda

Czy pomodlisz się w Roku Życia Konsekrowanego za zakonników i zakonnice?

Tak

Nie


Licznik

Liczba wyświetleń:
2420381