VII NIEDZIELA ZWYKŁA

19 Luty 2017

 

1.    Dzisiaj po południu o g. 16.00 spotkanie dla Czcicieli Żywego Różańca.

2.    Stowarzyszenie „Pamiętamy” zaprasza na obchody Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych. W niedzielę 26 lutego o godz. 9.00 będzie sprawowana Msza święta w kościele św. Maksymiliana a następnie przemarsz pod pomnik Żołnierzy Wyklętych w Alejach Kościuszki. O godz. 15.00 rozpocznie się III Bieg Żołnierzy Wyklętych wokół zbiornika Kępina, a o godz. 19.30, koncert pieśni patriotycznych w Ratuszu. Natomiast w środę 1 marca o godz. 14.00, spotkanie z rodziną Żołnierza Wyklętego Władysława Czyżaka.

3.     Szkoła Podstawowa nr 10 zaprasza we wtorek 21 lutego o godz. 17.00 dzieci wraz z rodzicami na Drzwi Otwarte Szkoły.

4.    W ubiegłym tygodniu zakończyły się w kościele górnym prace związane z instalacją ogrzewania. Są to elektryczne  kwarcowo-halogenowe reflektory ciepła nowej generacji. Część urządzeń grzewczych została zainstalowana na żyrandolu, który dodatkowo został wzmocniony stalowymi linkami. Korzystając z rusztowania wymieniliśmy również 100 żarówek ledowych w żyrandolu. Przed nami negocjacje z Zakładem Energetycznym odnośnie taryfy opłat za energię. Natomiast w kościele dolnym trwa montaż odnowionych organów, które przeniesione zostały z kaplicy Trójcy Świętej.  

5.   Za wszystkie ofiary i każdy gest życzliwości, składamy serdeczne Bóg Zapłać.Tak jak w roku ubiegłym, tak również i w tym, aby wesprzeć projekty naszej parafii, zachęcamy do odpisu 1% na rzecz Fundacji Księdza Orione Czyńmy Dobro. W wypełnianiu formularza służymy pomocą we wtorek, środę i czwartek od g. 9.00-12.00 i po południu od 15.00-17.00. Punkt czynny jest w Domu Misyjnym na I piętrze.

6.     W ubiegłym tygodniu odeszli do wieczności śp.: Zofia KUBIAK, Antoni ŁABĘDZKI i Mieczysław WÓJCIK.   Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie...

 

 

 

 

 

Dzisiaj jest

niedziela,
19 lutego 2017

(50. dzień roku)

Orawianie z Chyżnego

Święta

Niedziela, Rok A, I Siódma Niedziela zwykła

Sonda

Czy uczestniczysz w niedzielnej Eucharystii?

Tak

Nie

Nieregularnie


Licznik

Liczba wyświetleń:
3189647