XVII Niedziela Zwykła

 

27 lipca 2014 

 

1.   Trwają wakacje i czas urlopów. Podczas wypoczynku pamiętajmy o modlitwie i niedzielnej Eucharystii. Wczoraj rano 50–osobowa grupa Niesłyszących razem z Wolontariuszami wyjechała na wakacyjny wypoczynek do Płaskiej koło Augustowa.

 

2.    W tym tygodniu we wtorek przypada wspomnienie św. Marty, natomiast w czwartek wspomnienie św. Ignacego z Loyoli. W tym tygodniu przypada również pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Zachęcamy do spowiedzi i komunii św. wynagradzającej. W pierwszą sobotę Msza św. w kaplicy Trójcy Świętej o g. 9.30.

 

3.   W ramach przygotowania do Światowych Dni Młodzieży w środę w kaplicy Trójcy Świętej o g. 19.00  - Eucharystia Młodych.  

 

4.   W czwartek (7 sierpnia) o g. 19.00 przybędzie do Zduńskiej Woli XXII Elbląska Pielgrzymka Piesza na Jasną Górę. Musimy przygotować nocleg dla ok. 150 pielgrzymów. Wszystkich, którzy chcieliby przyjąć pielgrzymów prosimy o zgłaszanie się na furcie klasztornej.  

 

5.   Za wszystkie ofiary i każdy gest życzliwości składamy serdeczne Bóg Zapłać. Polecamy lekturę Przewodnika Katolickiego a szczególnie temat 70 rocznicy Powstania Warszawskiego i roli księży w Powstaniu.

 

6.   W ubiegłym tygodniu odeszli do wieczności śp.: Anna RAKOWSKA, Krystyna WITCZAK,  Zdzisław CHOIŃSKI i Marianna PIERZAKOWSKA. Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie…

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

           

Dzisiaj jest

środa,
30 lipca 2014

(211. dzień roku)

Imieniny Ks.Proboszcza

Święta

św. Piotra Chryzologa, biskupa i doktora Kościoła - wspomnienie dowolne

Imieniny:
Julity, Ludmily

Sonda

Gdzie spędzasz wakacje!

W domu!

W kraju!

Za granicą!


Licznik

Liczba wyświetleń:
1267396