VI NIEDZIELA WIELKANOCNA

21 Maja 2017

1.  Dziś na Mszy św. o g. 10.30 i 12.30 - grupa 140 dzieci przystąpi do Pierwszej Komunii Świętej. Dziękujemy Dzieciom i Rodzicom za dar złożony dla Parafii, którym są nowe konfesjonały do kościoła dolnego. Po południu o g. 16.00 spotkanie dla Czcicieli Żywego Różańca.

2.     Ze względu na Biały Tydzień nabożeństwo majowe w tym tygodniu będziemy odprawiać po Mszy św. wieczornej.

3.     W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy Uroczystość Rocznicy Pierwszej Komunii Świętej na Mszy św. o g. 11.00. Próba dla dzieci w piątek o g. 19.00. Spowiedź w sobotę o g. 10.00.

4.     Ogólnopolskie Spotkanie Młodzieży nad Lednicą odbędzie się w sobotę (3 VI). Z naszej parafii organizujemy wyjazd. Koszt od osoby wynosi 50 zł. Również organizujemy wyjazd do Warszawy na spotkanie modlitewne z o. Johnem Bashoborą w sobotę (1 VII). Koszt od osoby wynosi 100 zł. Zapisy na furcie klasztornej.

5.     Za wszystkie ofiary i każdy gest życzliwości, składamy serdeczne Bóg Zapłać. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej.  W kiosku dostępna jest książka ks. prałata Bolesława Kawczyńskiego pt. „Moja kapłańska droga”.  

6.    W ubiegłym tygodniu odeszli do wieczności śp.: Jadwiga ALEKSANDROWICZ, Stanisława GRUSZCZYŃSKA i Bronisław SZUBERT. Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie…

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dzisiaj jest

środa,
24 maja 2017

(144. dzień roku)

Bierzmowanie

Święta

Środa, VI Tydzień Wielkanocny Rok A, I Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny, Wspomożycielki Wiernych

Sonda

Czy uczestniczysz w niedzielnej Eucharystii?

Tak

Nie

Nieregularnie


Licznik

Liczba wyświetleń:
3334098