II Niedziela Zwykła

20 stycznia  2019 r.

 

1.Raz jeszcze serdecznie dziękujemy wszystkim parafianom za czas kolędowego spotkania w Waszych domach w Waszych rodzinach – niech dobry Bóg Wam błogosławi.

2.Po Mszy św. o godz. 11.00 odbędzie się spotkanie dla rodziców i dzieci przygotowujących się do pierwszej Komunii św.

3.W najbliższy weekend w naszym Domu Rekolekcyjnym Miesięcznik Egzorcysta organizuje rekolekcje, które wygłosi ks. dr Łukasz Górzyński SAC. Tematem rekolekcji będzie  Przebaczenie i uzdrowienie. W Jego ranach jest nasze zdrowie (Iz 53,5) Wszystkich serdecznie zapraszamy i zachęcamy do wzięcia udziału.

4.Wszystkich kandydatów przygotowujących się do sakramentu bierzmowania tzn. klasy 7 i 8 szkoły podstawowej i III gimnazjum zapraszamy w następną niedzielę tj. 27 stycznia na Mszę św. o godz. 18.00.

5.Rodziny, których nagrobki na grobach bliskich zostały zniszczone na cmentarzu parafialnym, w wyniku zawalenia się muru stawianego na sąsiedniej działce, proszone są o kontakt z biurem cmentarza przy kaplicy cmentarnej w celu zgłoszenia szkody do ubezpieczyciela firmy prowadzącej prace.

6.Nowo otwarta Grupa „Radość” zaprasza osoby dorosłe  DDA i DDD na spotkania  w każdy piątek na godz. 19.00 na ul. Kościelną 20. Więcej szczegółów w gablocie przed kościołem i na furcie klasztornej.

7.W sklepiku parafialnym jest do nabycie najnowsza książka Ks. Marka Chrzanowskiego „Przeżyć, by żyć”. Jest to wywiad rzeka o wierze, miłości i uzdrowieniu, w której Ks. Marek opowiada miedzy innymi o swoim dzieciństwie, dorosłości, szukaniu powołania, drodze do kapłaństwa i życiu zakonnym, o pobytach w szpitalach, chorobie i walce którą musiał stoczyć, a przy tym o rodzinie i bliskich, na których zawsze można polegać. Zachęcamy do lektury. 

8.Zachęcamy do kupna i lektury prasy katolickiej, tygodnika Idziemy oraz miesięcznika Egzorcysta.

9.Wszystkim solenizantom i jubilatom składamy serdeczne życzenia oraz obfitości łask Bożych na każdy dzień. Za wszelkie ofiary i każdy gest Waszej życzliwości składamy serdeczne Bóg zapłać. 

10.W tym tygodniu odeszli do Pana + Bronisława Oleksiak, + Zenobia Muzaj, + Zofia Urbańska   … Pomódlmy się za nich i naszych zmarłych. Wieczny odpoczynek…

 

 
 

Dzisiaj jest

środa,
23 stycznia 2019

(23. dzień roku)

Wigilia w Trampolinie

Święta

Środa, II Tydzień zwykły
Rok C, I
Dzień Powszedni

Sonda

Czy uczestniczysz w niedzielnej Eucharystii?

Tak

Nie

Nieregularnie


Licznik

Liczba wyświetleń:
4266981