III Niedziela Wielkanocna 

19 kwietnia 2015

 

1.  Dziś po południu o g. 16.00 spotkanie dla Czcicieli Żywego Różańca. Od Niedzieli dzisiejszej Droga Neokatechumenalna w czasie pięciu kolejnych niedziel prowadzić będzie na całym świecie ewangelizację na placach wielkich miast. Jest to odpowiedź wspólnot na wezwanie Papieża Franciszka do ewangelizacji miejsc, w których żyjemy. W Zduńskiej Woli będzie ona prowadzona przy Pasażu Powstańców Śląskich o godzinie 16.

2.  W tym tygodniu w czwartek przypada uroczystość św. Wojciecha, głównego patrona Polski, natomiast w sobotę święto św. Marka Ewangelisty. Ks. Markowi Chrzanowskiemu złożymy życzenia w niedzielę na Mszy św. o g. 9.30.

3.  Stowarzyszenie dla Życia i Rodziny w Zduńskiej Woli serdecznie zaprasza na skupienie modlitewne w intencji rodzin i życia poczętego, które odbędzie się w przyszłą sobotę o g. 15.00 w parafii św. Pawła Apostoła.

4.  W przyszłą niedzielę o g. 16.00 odbędzie się spotkanie formacyjne dla Rodziców i dzieci klas III połączone z odnowieniem przyrzeczeń chrztu św.

5.  Również w przyszłą niedzielę będziemy gościć ks. Proboszcza parafii św. Pawła, który będzie zbierał ofiary na budujący się kościół.

6.  Za wszystkie ofiary i każdy gest życzliwości składamy serdeczne Bóg Zapłać.  Zachęcamy do odpisu 1 % na rzecz Fundacji Księdza Orione Czyńmy Dobro. Od poniedziałku przez cały miesiąc na placu przy Domu Misyjnym stoi kontener na makulaturę.

7.  W ubiegłym tygodniu odeszli do wieczności śp.: Marianna DUDEK,  Franciszka SOWAŁA. Helena PIESTRZYŃSKA, Władysława FECHNER i s. Radomiła  (Lucyna Matusiak). Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie…

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

           

Dzisiaj jest

niedziela,
19 kwietnia 2015

(109. dzień roku)

Dziecięce ALLELUJA

Święta

św. Leona IX, papieża - wspomnienie dowolne

Imieniny:
Adolfa, Tymona

Sonda

Czy pomodlisz się w Roku Życia Konsekrowanego za zakonników i zakonnice?

Tak

Nie


Licznik

Liczba wyświetleń:
2132166