OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XX NIEDZIELA ZWYKŁA

18 sierpnia 2019 r 

1. Dzisiaj po południu o godz. 16.oo spotkanie dla Czcicieli Żywego Różańca.

2. Dziś we wszystkich parafiach dekanatu zduńskowolskiego, przeprowadzana jest , po Mszach  świętych , zbiórka ofiar do puszek ,na rzecz Pieszej Pielgrzymki Zduńskowolskiej na Jasną Górę.  Zapraszamy również do udziału w 29 Zduńskowolskiej Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę, która wyruszy 22 sierpnia po Mszy św. o godz.7.00  z Bazyliki. 

3. 20 sierpnia organizujemy wyjazd do Torunia - wyjazd o godz. 7.oo, koszt od osoby 60 zł . Zapisy na furcie klasztornej .

4. Na furcie klasztornej  przyjmowane są zapisy na pielgrzymkę autokarową na Jasną Górę na sobotę 24 sierpnia na przywitanie Pieszej Pielgrzymki Zduńskowolskiej wyjazd o godz. 7.oo rano.  Koszt od osoby wynosi 35 zł .

5. Parafia Św. Katarzyny w Korczewie zaprasza do udziału w XIV Pielgrzymce z Korczewa do Sanktuarium Matki Bożej Księżnej Sieradzkiej w Charłupi Małej w święto Narodzenia N.M.P.- 8 września . Wyjście pielgrzymki o godz. 5.oo.- zapisy w Korczewie od niedzieli 25 sierpnia, szczegóły na plakacie. 

8. W ostatnim tygodniu sierpnia organizujemy wakacje w mieście dla dzieci  i młodzieży naszej parafii – woluntariusze Trampoliny w przyszłą niedzielę 25 sierpnia będą zbierać ofiary po Mszach świętych do puszek na ten cel. 

9. Zachęcamy do kupna i lektury prasy katolickiej. Wszystkim solenizantom i jubilatom składamy serdeczne życzenia oraz obfitości łask Bożych na każdy dzień. Za wszelkie ofiary i każdy gest Waszej życzliwości składamy serdeczne Bóg zapłać. 

10. W tym tygodniu odeszli do Pan… śp. Stanisława Pietrzak, Daniela Pokora, . Sylwia  Ilik..   Pomódlmy się za niego / nich  i naszych bliskich zmarłych. Wieczny odpoczynek…

Dzisiaj jest

wtorek,
20 sierpnia 2019

(232. dzień roku)

Wakacje z Trampoliną

Święta

Wtorek, XX Tydzień zwykły
Rok C, I
Wspomnienie św. Bernarda, opata i doktora Kościoła

Sonda

Czy uczestniczysz w niedzielnej Eucharystii?

Tak

Nie

Nieregularnie


Licznik

Liczba wyświetleń:
4549905