III NIEDZIELA ADWENTU

17 Grudnia 2017

1.  Zachęcamy wszystkich do uczestnictwa w Rekolekcjach Adwentowych, abyśmy jak najlepiej przygotowali nasze serca do Świąt Bożego Narodzenia. Przypominamy o koszu na dary dla potrzebujących pomocy, który jest wystawiony przy ołtarzu bocznym. Dziś po południu o g. 16.00 spotkanie dla Czcicieli Żywego Różańca.

2.     Wigilia w Klubie Dziecięcym Trampolina odbędzie się w środę o godz. 17.00, a w Klubie Młodzieżowym - w piątek o godz. 20.00.

3.  W najbliższy piątek o godz. 18.00  Klub Młodzieżowy Trampolina organizuje koncert chrześcijańskiego rapera TAU. Koncert odbędzie się na I piętrze Domu Misyjnego. Współorganizatorem koncertu jest Ministerstwo Sprawiedliwości oraz Prezydent Miasta Zduńska Wola. Zapraszamy szczególnie młodzież.

4.   W przyszłą niedzielę Wigilia Bożego Narodzenia. Mszy św. o g. 18.00 w tym dniu nie będzie. Zanim przyjdziemy o północy na pasterkę najpierw połączy nas stół wigilijny. Przed Pasterką chór HARFA zaprasza na koncert kolęd.

5.  Sakramentu chrztu św. będziemy udzielać w pierwszym dniu świąt Bożego Narodzenia na Mszy św. o g. 12.30, natomiast w drugim dniu świąt na sumie świętować będziemy Jubileusze Małżeńskie. Czcigodnych Jubilatów prosimy zgłaszać na furcie klasztornej.

6.  Za wszystkie ofiary, a szczególnie składane w kopertach i wpłacane na konto parafii na prace remontowe, składamy serdeczne Bóg Zapłać. W kiosku parafialnym są poświęcone opłatki, świece Caritas, kartki świąteczne i kalendarze na Nowy Rok.

7.     W ubiegłym tygodniu odeszły do wieczności śp.: Marian ŚWIĄTNICKI, Tomasz KIERZAK i Aniela PIETRZAK. Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie …

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dzisiaj jest

poniedziałek,
18 grudnia 2017

(352. dzień roku)

Ministranci

Święta

Poniedziałek, III Tydzień Adwentu Rok B, II Dzień Powszedn

Liturgia słowa

Czytania:

  • Ewangelia:

Sonda

Czy uczestniczysz w niedzielnej Eucharystii?

Tak

Nie

Nieregularnie


Licznik

Liczba wyświetleń:
3592174