XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA

15 październik 2017

1.     Dziś po południu o g. 16.00 spotkanie dla Czcicieli Żywego Różańca. Natomiast wieczorem w Centrum Rekolekcyjnym rozpoczynają się tygodniowe Rekolekcje Zakonne dla Księży i Braci Orionistów. W środę Rekolektanci będą się modlić na Mszy św. wieczornej o g. 18.00 za wszystkich zmarłych Dobrodziejów naszego Zgromadzenia.   

2.     W tym tygodniu w poniedziałek przypada wspomnienie św. Jadwigi Śląskiej, natomiast w środę  święto św. Łukasza Ewangelisty, patrona służby zdrowia. W każdy piątek jest całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu w kaplicy Trójcy św. i Koronka do Miłosierdzia Bożego o g. 15.00.

3.     W sobotę w kaplicy Trójcy św. na Mszy św. o g. 17.30 będziemy dziękować Bogu i ludziom w 29 rocznicę powstania przy naszej parafii Grupy Anonimowych Alkoholików  ORION.

4.     W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać na Mszy św. o g. 11.00 w kaplicy Trójcy Świętej Jubileusz 55-lecia  Duszpasterstwa Niesłyszących.

5.     Uroczystość nadania sztandaru Ochotniczej Straży Pożarnej w Swędzieniejewicach odbędzie się w przyszłą niedzielę o g. 12.00.

6.     Zapraszamy na spotkanie z Panem Ministrem Grzegorzem Schreiberem w Domu Misyjnym w poniedziałek (16 X) o g. 17.00.  

7.   Za wszystkie ofiary, a szczególnie składane w kopertach na tacę i wpłacane na konto parafii, na zaplanowane prace składamy serdeczne Bóg Zapłać. Przyjmujemy na wypominki jednorazowe, oktawalne i roczne.  Ministranci rozpoczęli już sprzedaż zniczy. Dochód, jak co roku, przeznaczony jest na wyjazd i udział ministrantów w Halowym Turnieju Piłki Nożnej w Wołominie. Znicze możemy nabyć przy wyjściu z kościoła. Jest też nowy numer tygodnika Idziemy i miesięcznika Egzorcysta.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dzisiaj jest

piątek,
20 października 2017

(293. dzień roku)

Różaniec do Granic

Święta

Piątek, XXVIII Tydzień zwykły Rok A, I Wspomnienie św

Liturgia słowa

Czytania:

  • Ewangelia:

Sonda

Czy uczestniczysz w niedzielnej Eucharystii?

Tak

Nie

Nieregularnie


Licznik

Liczba wyświetleń:
3515606