V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

18 Marzec 2018

1.     Dzisiaj po południu o g. 16.00 spotkanie dla Czcicieli Żywego Różańca.

2.     W poniedziałek przypada uroczystość św. Józefa - Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny, głównego patrona diecezji. Natomiast w czwartek Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

3.     Droga Krzyżowa ulicami miasta, odbędzie się w najbliższy piątek (23 III) i rozpocznie się w naszym kościele po Mszy św. o g. 18.00. Droga Krzyżowa dla dzieci będzie w tym dniu normalnie o g. 16.45.

4.     W tym tygodniu organizujemy wyjazd dzieci na inscenizację plenerową „Droga do Jerozolimy” na zamku w Inowłodzie. Wyjazd w piątek o g.17.30. Koszt od osoby wynosi 15 zł. Zapisy u ks. Piotra.

5.     W przyszłą Niedzielę Palmową poświęcenie palm na wszystkich Mszach św., które będziemy mogli nabyć w tym dniu u Bielanek. Procesja z palmami będzie przed Mszą św. o g. 11.00. Gromadzimy się na placu przed kościołem. Ofiary składane na tacę w Niedzielę Palmową są przeznaczone na dekorację i kwiaty  do Ciemnicy i Grobu Pańskiego.

6.     Sakramentu chrztu św. będziemy udzielać w pierwszym dniu świąt na Mszy św. o g. 12.30, natomiast w drugim dniu świąt na sumie będą Jubileusze Małżeńskie.

7.     W dalszym ciągu zachęcamy do odpisu 1% na rzecz Fundacji Księdza Orione Czyńmy Dobro.

8.     Za wszystkie ofiary i każdy gest życzliwości składamy serdeczne Bóg zapłać. W przyszłą niedzielę dzieci z EREM-u będą rozprowadzać babeczki świąteczne.  

9.   W ubiegłym tygodniu odeszli do wieczności śp.: Eugeniusz KANTOREK, Stefan KACAŁA, Edmund GRABAREK, Wiesława KLIMCZAK i Ewa LUDWICZAK. Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie…

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dzisiaj jest

poniedziałek,
19 marca 2018

(78. dzień roku)

Wspomnienie z Ferii

Święta

Poniedziałek, V Tydzień Wielkiego Postu
Rok B, II
Uroczystość św. Józefa, Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny

Sonda

Czy uczestniczysz w niedzielnej Eucharystii?

Tak

Nie

Nieregularnie


Licznik

Liczba wyświetleń:
3756669