OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE                                                

XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA

16 września 2018 r.

1.      Rozpoczynamy przygotowanie do sakramentu bierzmowania. Uczniów klas III gimnazjum i ich rodziców zapraszamy na Mszę świętą w niedzielę 30września o godz. 11.00, na której złożą deklaracje otrzymane od katechetów w szkole. Po Mszy św. spotkanie organizacyjne dla uczniów klas III gimnazjum i ich rodziców.

Natomiast uczniów klas 7 i 8 szkoły podstawowej i ich rodziców zapraszamy na spotkanie organizacyjne w niedzielę 7 października po Mszy św. o godz. 11.00.

Wszystkich chętnych pragnących przystąpić do sakramentu bierzmowania w naszej parafii prosimy o zgłaszanie się do 30września br. do Ks. Michała.

2.      Zapraszamy wszystkich na pieszą Pielgrzymkę do Charłupi Małe w sobotę 6X. Wpisowe dla dorosłych wynosi 10 zł, ponadto organizujemy w tym dniu przejazd autokarem do Charłupi na Mszę św. razem z pielgrzymami. Wyjazd z pod kościoła o godz. 11.30, koszt od osoby również 10 zł. Zapisy na pielgrzymkę na furcie klasztornej.

3.      Informujemy wszystkich parafian, że rozpoczynamy przyjmowanie intencji mszalnych na nowy rok kalendarzowy 2019-sty.

4.      Wszystkich chętnych, którzy pragną dołączyć do naszego Chóru „Harfa” zapraszamy w każdy piątek o godz. 19.00 na spotkanie do salce kościoła parafialnego.

5.      Nasza Parafia i Trampolina z całego serca dziękują wszystkim zaangażowanym w pomoc przy organizacji wszystkich akcji wakacyjnych dla dzieci i młodzieży. Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom: Marszałkowi Województwa Łódzkiego, Urzędowi Miasta Zduńska Wola, Miejskim Sieciom Cieplnym, Elektrociepłowni Zduńska Wola, MPK, MPWiK, Kino Ratusz, Stajnia Gajewniki oraz firmom: ICOPAL, PROMARK, KSara Pabich, Debero, Hurtownia BOMAZ oraz sponsorom indywidualnym oraz parafianom.

6.      Zachęcamy do kupna i lektury prasy katolickiej, tygodnika Idziemy oraz miesięcznika Egzorcysta, która rzuca światło wiary na bieżące problemy.

7.      Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy serdeczne życzenia obfitości łask bożych  i pamiętamy o was w modlitwie. Za wszelkie ofiary i każdy gest życzliwości składamy serdeczne Bóg zapłać.

8.      W tym tygodniu odeszła do Pana + Teresa  Kopciuch. Wieczny odpoczynek...

 

Ogłoszenia duszpasterskie są aktualizowane w niedzięlę wieczorem.

Dzisiaj jest

niedziela,
23 września 2018

(266. dzień roku)

Wspomnienia z wakacji

Święta

Niedziela, XXV Tydzień zwykły
Rok B, II
Dwudziesta Piąta Niedziela zwykła

Sonda

Czy uczestniczysz w niedzielnej Eucharystii?

Tak

Nie

Nieregularnie


Licznik

Liczba wyświetleń:
4082166