XIII NIEDZIELA ZWYKŁA

 

26 Czerwca 2016

1.  Rozpoczął się czas wakacji. Dzieciom, młodzieży i urlopowiczom życzymy radosnego i bezpiecznego odpoczynku oraz wzmocnienia sił. Podczas wypoczynku pamiętajmy o codziennej modlitwie oraz o Mszy świętej w niedzielę.

2.     Dzisiaj wieczorem w Centrum Rekolekcyjnym rozpoczynają się doroczne Rekolekcje Zakonne dla kapłanów i braci naszego Zgromadzenia. Naszym zwyczajem Rekolektanci będą się modlić za zmarłych Dobrodziejów w środę na Mszy św. wieczornej o g. 18.00.

3.   W tym tygodniu w środę przypada uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła, oraz pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Zachęcamy do spowiedzi i komunii św. wynagradzającej. W pierwszą sobotę Msza św. w kaplicy Trójcy Świętej o g. 9.30.   

4.     Od 1 lipca obwiązuje wakacyjny rozkład Mszy św. w dni powszednie o  g. 7.30 i 18.00, a w niedzielę o g. 7.30, 9.30, 11.00 i 18.00. Nie będzie sumy o g. 12.30

5.   Od 1 do 3 lipca, w Zduńskiej Woli gościć będą zespoły ludowe z Macedonii, Turcji, Ukrainy, Litwy, Białorusi, Serbii, Bułgarii, Węgier i Czech oraz zespoły z Polski w ramach VII Międzynarodowego Festiwalu „Folklor świata”. W piątek 1 lipca barwny korowód w strojach ludowych przejdzie ulicami miasta, w sobotę  2 lipca, na terenie Powiatowego Ośrodka Sportu przy ul. Dolnej będą prezentacje 30 zespołów z warsztatami rękodzieła, kiermaszami, małą gastronomią a wieczorem koncert zespołu „Czardasz Trio” i zabawa. W niedzielę 3 lipca gościć będziemy niektóre z zespołów w naszym kościele, podczas Mszy świętej o godz. 11.00. Szczegółowy program znajdziemy na plakatach. Zaproszone są całe rodziny.

6.    Przed nami XXV Ogólnopolska Pielgrzymka Rodziny Radia Maryja na Jasną Górę, która odbędzie się w niedzielę (10 VII). Zapisy na furcie klasztornej. Koszt od osoby wynosi 30 zł. Wyjazd spod kościoła o g. 7.00.

7.     Za wszystkie ofiary i każdy gest życzliwości składamy serdeczne Bóg Zapłać.

8.     W ubiegłym tygodniu odeszły do wieczności śp.: Marianna STARCZEWSKA  i Danuta ŚLIWIŃSKA. Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie…

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

           

Dzisiaj jest

sobota,
25 czerwca 2016

(177. dzień roku)

Festyn Rodzinny

Święta

Sonda

Czy jesteś wdzięczny Bogu i Rodzicom za łaskę Chrztu Świętego?

Tak

Nie

Nie zastanawiam się nad tym


Licznik

Liczba wyświetleń:
2866194