OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego

21kwietnia 2019 r.

1.Z okazji Świąt Wielkanocnych przyjmijcie od nas Kapłanów i Sióstr Orionistek jak najserdeczniejsze życzenia słowami św. Alojzego Orione „Świętość Chrystusa niech rozjaśni naszą drogę. Niech rozraduje i uświęca nasze życie! Oby ta Wielkanoc dokonała w nas cudownego odnowienia duchowego i przemieniła nas w Chrystusa”.

2.Jutro w drugi dzień Świąt Wielkanocnych, Msze św. jak w każdą niedzielę. Na Mszy św. o godz. 12.30 będziemy świętować jubileusze małżeńskie.

3.Za tydzień w Niedzielę Bożego Miłosierdzia na Mszy św. o godz. 9.30 będziemy się modlić za Parafialny Zespół Charytatywny Caritas i Wszystkich Darczyńców. Nowenna do Miłosierdzia Bożego codziennie przed wieczorną Mszą św. o godz. 17.30.

4.W czwartek, 25 kwietnia Ks. Marek Chrzanowski FDP obchodzić będzie swoje imieniny. Pamiętajmy o Solenizancie w naszych modlitwach, przedstawiciele grup parafialnych złożą Solenizantowi życzenia w przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 9.30.

5.W piątek, 26 kwietnia na godz. 19.00 zapraszamy przedstawicieli z wszystkich grup parafialnych na spotkanie do Domu Misyjnego w sprawie organizacji festynu parafialnego ku czci Patrona parafii.

6.Przypominamy o tym, iż w najbliższy piątek, z racjo Oktawy Wielkanocy nie obowiązuje post (KPK kan. 1251).

7.Jasnogórska Rodzina Różańcowa 4 maja br. organizuje pielgrzymkę do św. Józefa w Kaliszu, koszt 26 zł. Zapisy na furcie klasztornej.

8.Dziękuję za dotychczasową pomoc materialną przeznaczoną na parking przykościelny i proszę w miarę Waszych możliwości o dalsze wsparcie . 

9.Zachęcamy do kupna i lektury prasy katolickiej. Wszystkim solenizantom i jubilatom składamy serdeczne życzenia oraz obfitości łask Bożych na każdy dzień. Za wszelkie ofiary i każdy gest Waszej życzliwości składamy serdeczne Bóg zapłać. 

10.Serdecznie podziękowania kierujemy do Wszystkich zaangażowanych w Liturgię Wielkiego Tygodnia, liturgicznej służbie ołtarza chłopców i dziewcząt szczególnie za czas Adoracji przy Panu Jezusie, za piękny śpiew naszemu chórowi pod kierownictwem Pani Joli Jańczak?!, wszystkim zaangażowanym w przygotowanie Ciemnicy i Grobu Pańskiego oraz wystrój ołtarza w kwiaty…itd., a Wam Kochani za liczny udział w Świętym Triduum Paschalnym.

11.W tym tygodniu odszedł do Pana  + Bartosz Fendor   … Pomódlmy się za nią / nich i naszych bliskich zmarłych. Wieczny odpoczynek…

 

 

Dzisiaj jest

czwartek,
25 kwietnia 2019

(115. dzień roku)

Ferie z Trampoliną

Święta

Czwartek, Oktawa Wielkanocna
Rok C, I
Czwartek w oktawie Wielkanocy

Sonda

Czy uczestniczysz w niedzielnej Eucharystii?

Tak

Nie

Nieregularnie


Licznik

Liczba wyświetleń:
4395664