XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA

 

25 Września 2016

1.    W tym tygodniu we wtorek przypada wspomnienie św. Wincentego a Paulo; w środę – św. Wacława; w czwartek – święto Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała – jest to dzień imienin ks. Michała Kamińskiego, któremu życzenia złożymy w przyszłą niedzielę na Mszy św. o g. 9.30; w piątek przypada wspomnienie św. Hieronima, natomiast w sobotę św. Teresy od Dzieciątka Jezus. Wyjątkowo Mszy św. w pierwszą sobotę miesiąca w kaplicy Trójcy Św. o g. 9.30 nie będzie. 

2.    Zapraszamy do udziału w ogólnoświatowej akcji Koronka na ulicach miast. W najbliższą środę (28 IX) zgromadzimy się o g. 15.00 przy rynku na ul. Osmolińskiej, aby wspólnie modlić się Koronką do Bożego Miłosierdzia w intencjach naszych rodzin i całego świata.

3.  W sobotę rozpoczynamy miesiąc modlitwy różańcowej. Nabożeństwo różańcowe będziemy odprawiać codziennie o g. 17.30. Dzieci zapraszamy we wtorek i czwartek również na g. 17.30. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o g. 11.00 s. Anuncjata prosi Rodziców Bielanek na spotkanie do salki w dolnym kościele.

4.     Duszpasterstwo Niesłyszących zaprasza na kolejną edycję bezpłatnego kursu języka migowego. Pierwsze spotkanie (w środę, 5 X) o g. 18.00 w salce w Domu Misyjnym.

5.   Jesienią planujemy dwa wyjazdy autokarem do Teatru Muzycznego w Łodzi.W niedzielę (13 XI) na operetkę Zemsta Nietoperza i również w niedzielę (4 XII) na operetkę Wielka Księżna Gerolstein. Cena biletu na oba spektakle po 50 zł od osoby. Pozostało kilka wolnych miejsc. Zapisy na furcie klasztornej do końca września.

6.   Za wszystkie ofiary i każdy gest życzliwości składamy serdeczne Bóg Zapłać. Wychodząc ze świątyni proszę zaopatrzyć się w kartki na wypominki jednorazowe, oktawalne i roczne. Wypominki jednorazowe – to różaniec na cmentarzu; oktawalne – Msza św. od 2-9 XI o g. 18.00. Roczne – to modlitwa przez cały rok w niedzielę przed Mszą św. o g. 9.30 i 12.30. Wypełnione kartki składamy na furcie klasztornej.

7.  W ubiegłym tygodniu odeszli do wieczności śp.: Kazimierz FELINIAK, Stefan MICHEL, Mariusz MIANOWSKI, Adam ŚPIKOWSKI, Jolanta SZEWCZYK,  Alicja JĘDRZEJEWSKA, Władysław NOWICKI, Marianna PAWLAK i Małgorzata KOBIELA. Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie…

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

           

Dzisiaj jest

środa,
28 września 2016

(272. dzień roku)

Pielgrzymka

Święta

Sonda

Czy jesteś wdzięczny Bogu i Rodzicom za łaskę Chrztu Świętego?

Tak

Nie

Nie zastanawiam się nad tym


Licznik

Liczba wyświetleń:
2976732