IX NIEDZIELA ZWYKŁA

 

29 Maja 2016

1.  We wtorek (31 V) w święto Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny uroczyste zakończenie nabożeństw majowych na dziedzińcu Domu Misyjnego przy figurze Niepokalanej. Początek nabożeństwa o g. 20.30. Naszej modlitwie towarzyszyć będzie kapela SZADKOWIACY.

2.    W czwartek zakończenie oktawy Bożego Ciała z procesją eucharystyczną i poświęceniem wianków i ziół.

3.   W tym tygodniu przypada również pierwszy piątek – uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa i pierwsza sobota miesiąca – wspomnienie Niepokalanego Serca Najświętszej Mary Panny. W pierwszy piątek kapłani udadzą się do chorych w domach od g. 9.00. Przypominamy, że w każdy piątek w kaplicy Trójcy Świętej  jest adoracja Najświętszego Sakramentu. W  pierwszą sobotę zapraszamy na Mszę św. do kaplicy Trójcy Świętej o g. 9.30.

4.   Spotkanie dla ministrantów i kandydatów odbędzie się w środę (1 VI) o g. 19.00. Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym zaprasza w czwartek na comiesięczną Eucharystię do kaplicy Trójcy Św. Mszy św. o g. 19.00 przewodniczył będzie ks. Robert Hecyk z Lublina ze Wspólnoty Koinonia Jan Chrzciciel.

5.    Stowarzyszenie dla Życia i Rodziny zaprasza w przyszłą niedzielę (5 VI) na Marsz dla Życia i Rodziny, który rozpocznie się o godz. 15,00 - Mszą Świętą w Bazylice Wniebowzięcia NMP, a następnie o godz. 16,00 wyruszy marsz ulicami miasta do parafii św. Pawła.

6.  Ogólnopolskie spotkanie młodzieży nad Lednicą odbędzie się w sobotę (4 VI).Z naszej parafii organizujemy wyjazd. Koszt od osoby wynosi 40  zł. Zapisy na furcie klasztornej. Wyjazd spod kościoła o g. 6 rano.

7.    Msza św. z modlitwą wstawienniczą o uwolnienie i uzdrowienie będzie sprawowana przez o. Józefa WITKO w poniedziałek (6 VI) o g. 18.00. Przed Mszą św. odmówimy różaniec o g. 17.15, który poprowadzi Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym.

8.  Za wszystkie ofiary i każdy gest życzliwości składamy serdeczne Bóg Zapłać. Dziękujemy budowniczym ołtarza na Boże Ciało, Chórowi HARFA, Panu Organiście i Panu Kościelnemu, ministrantom, bielankom, EREM-owi, Asyście i wszystkim za liczny udział w procesji miejskiej.          

9.    W ubiegłym tygodniu odeszli do wieczności śp.: Teresa TOMCZYK i Bożenna JUSZCZAK. Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie...     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

           

Dzisiaj jest

sobota,
28 maja 2016

(149. dzień roku)

Boże Ciało

Święta

Sobota. Dzien powszedni.

Liturgia słowa

Sonda

Czy jesteś wdzięczny Bogu i Rodzicom za łaskę Chrztu Świętego?

Tak

Nie

Nie zastanawiam się nad tym


Licznik

Liczba wyświetleń:
2829120