XXII Niedziela Zwykła

 

31 sierpnia 2014

 

1.   Dziś po Mszy św. wieczornej o g. 19.00 odbędzie się Koncert Charytatywny Grupy GOSPEL JOY. Po koncercie będzie można wesprzeć dobrowolną ofiarą leczenie Mariusza Kubiaka lub kupić obrazy ofiarowane przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie.

 

2.   Jutro przypada 75 rocznica wybuchu II Wojny Światowej. Naszą modlitwą obejmujemy wszystkich, którzy oddali życie w obronie Ojczyzny.

 

3.   W tym tygodniu w poniedziałek przypada wspomnienie bł. Bronisławy. Jest to dzień imienin br. Bronisława. W tym tygodniu przypada również pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W pierwszy piątek spowiedź dla dzieci od g. 17.00. a g. 17.30 – Komunia św.  Kapłani do chorych w domach udadzą się z posługą sakramentalną od g. 9.00. W pierwszą sobotę Msza św. w kaplicy Trójcy Świętej o g. 9.30.

 

4.   Spotkanie organizacyjne dla Bielanek i kandydatek odbędzie się w sobotę o  g. 15.00. Siostra Małgorzata prosi o zabranie na spotkanie planów lekcji celem ustalenia terminów spotkań. Zapraszamy również w sobotę na spotkanie ze Stanisławem Michałkiewiczem. Temat spotkania „Przyczyny i skutki wykluczenia młodego pokolenia Polaków. Więcej szczegółów na plakacie w gablotach przed kościołem.

 

5.    W przyszłą niedzielę na Mszy św. o g. 11.00 poświęcimy tornistry i przybory szkolne pierwszoklasistom.

 

6.   Od 1 września wracamy do przedwakacyjnego rozkładu Mszy św.: w dni powszednie o g. 7.00 i 18.00, a w niedzielę o g. 7.30, 9.30, 11.00, 12.30 i 18.00. Również od przyszłej niedzieli Msza św. dla niesłyszących w kaplicy Trójcy Świętej o g. 11.00.   

 

7.   Za wszystkie ofiary i każdy gest życzliwości składamy serdeczne Bóg Zapłać. W przyszłą niedzielę kwartalna zbiórka przed kościołem na budującą się świątynię  św. Pawła.            

 

8.   W ubiegłym tygodniu odeszli do wieczności śp.: Zofia KUBALA, Maria OLEJNIK i Ks. Edward SOBIERAJ. Pogrzeb ks. Edwarda będzie w naszej parafii w środę o g. 14.30. Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie…

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

           

Dzisiaj jest

poniedziałek,
01 września 2014

(244. dzień roku)

Solidarność

Święta

bł. Bronisławy, dziewicy - wspomnienie obowiązkowe

Imieniny:
Bronisława, Idziego

Sonda

Ile razy pielgrzymowałeś(aś) pieszo na Jasną Górę?

Jeden raz

Więcej razy

Ani razu


Licznik

Liczba wyświetleń:
1305869