IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

26 Marzec 2017

1.   Rozpoczęliśmy Rekolekcje Wielkopostne. Niech ten czas będzie przez nas wszystkich dobrze wykorzystany, byśmy jak najlepiej przygotowali się do Świąt Wielkanocnych. Kapłani z sąsiednich parafii będą spowiadać we wtorek i środę.

2.   Przypominamy, że w czasie Wielkiego Postu Drogę Krzyżową odprawiamy w piątek dla dzieci o g. 16.45, a dla dorosłych i młodzieży o g. 17.30. Gorzkie Żale z nauką pasyjną w niedzielę o g. 17.15. Droga Krzyżowa ulicami miasta odbędzie się w piątek 7 kwietnia i rozpocznie się w Bazylice Wniebowzięcia NMP po Mszy św. o g. 18.00.

3.     W tym tygodniu przypada pierwsza sobota miesiąca. Msza św. w kaplicy Trójcy Świętej o g. 9.30.

4.     Spotkanie dla Rycerzy Jana Pawła II odbędzie się w sobotę w salce w Domu Misyjnym o g. 17.00.

5.    W przyszłą niedzielę na Mszy św. o. 11.00  spotkanie formacyjne  dla dzieci klas III i rodziców połączone z poświęceniem książeczek do nabożeństwa.

6.    Sakramentu chrztu św. będziemy udzielać w pierwszym dniu Świąt na Mszy św. o g. 12.30, natomiast w drugim dniu świąt na sumie będą Jubileusze Małżeńskie.

7.  Za wszystkie ofiary i każdy gest życzliwości, składamy serdeczne Bóg Zapłać.Dziękujemy również za włączenie się w akcję zbiórki zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego.

8.  W ubiegłym tygodniu odeszli do wieczności śp.: Krystyna PRUCIAK i Ks. Leszek WOJTYŚ. Pogrzeb Ks. Wojtysia odbędzie w najbliższy czwartek. Mszy św. koncelebrowanej o g. 11.00 przewodniczył będzie ks. biskup Stanisław Gębicki. Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie…

 

 

 

 

 

 

 

Dzisiaj jest

czwartek,
30 marca 2017

(89. dzień roku)

Nowy Plac Zabaw

Święta

Liturgia słowa

Czytania:

  • Ewangelia:

Sonda

Czy uczestniczysz w niedzielnej Eucharystii?

Tak

Nie

Nieregularnie


Licznik

Liczba wyświetleń:
3251003