XXIX Niedziela Zwykła

 

19 października 2014

 

1.   Przeżywamy dziś niedzielę misyjną. Zachęcamy do modlitwy w intencji misji, szczególnie na różańcu. Po południu o g. 16.00 – spotkanie dla Czcicieli Żywego Różańca. Również dzisiaj o godz. 19.00, zapraszamy do Ośrodka  św. Maksymiliana na koncert trzech tenorów.  

 

2.   W tym tygodniu w poniedziałek przypada wspomnienie św. Jana Kantego, natomiast w środę wspomnienie św. Jana Pawła II.  W przyszłą niedzielę Wspólnota Neokatechumenalna będzie zapraszać na katechezy wszystkich chętnych, które odbywać się będą w każdy poniedziałek i w czwartek o godzinie 19.30 w dolnym kościele. Pierwsza katecheza w poniedziałek - 27 października.

 

3.   Szlachetna Paczka poszukuje pełnoletnich wolontariuszy. Chętne osoby prosimy o kontakt z ks. Michałem.  

 

4.    Spotkanie dla dzieci komunijnych i Rodziców odbędzie się w przyszłą niedzielę (26 X) o g. 16.00

 

5.   Za wszystkie ofiary i każdy gest życzliwości składamy serdeczne Bóg Zapłać.  Przyjmujemy już na wypominki jednorazowe, oktawalne i roczne.  Wypominki JEDNORAZOWE – to różaniec na cmentarzu w niedzielę (2 XI) o g. 15.00; OKTAWALNE – Msza św. od 2-9 XI o g. 18.00; ROCZNE – to modlitwa przez cały rok w niedzielę przed Mszą św. o g. 9.30 i 12.30. Wypełnione kartki składamy na furcie klasztornej. W dalszym ciągu ministranci rozprowadzają znicze. Dochód ze sprzedaży jest przeznaczony na wyjazd do Wołomina na Halowy Turniej Piłki Nożnej.     

 

6.   Siostry Orionistki zapraszają dziewczęta ze starszych klas gimnazjalnych, licealistki i studentki, które pragną zatroszczyć się bardziej o swoją osobistą relację z Jezusem, na weekendowe dni skupienia pod hasłem: „PANIE, CZYNIĘ TAK, ABY SIĘ TOBIE PRZYPODOBAĆ”.Skupienie odbędzie się w Domu Pomocy Społecznej Sióstr Orionistek w Kole.Rozpoczęcie w piątek 24 października wieczorem, zakończenie w niedzielę 26 października 2014 r.  Więcej informacji u siostry Małgorzaty.

 

7.   W ubiegłym tygodniu odeszli do wieczności śp.: Stefania JAROS,  Władysław RACHWALAK i Andrzej KRAJEWSKI. Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie…

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

           

Dzisiaj jest

czwartek,
23 października 2014

(296. dzień roku)

Warsztaty

Święta

św. Jana Kapistrana, kapłana - wspomnienie dowolne

Dziś także:
Tydzień modlitw za dzieci, młodzież i wychowawców

Imieniny:
Seweryna, Teodora

Sonda

Czy weźmiesz udział w nabożeństwach różańcowych?

Tak!

Nie!


Licznik

Liczba wyświetleń:
1378415