NIEDZIELA ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO

20 Maja 2018

1.     Dziś na Mszach św. o g. 10.30 i 12.30 grupa 150 dzieci przystąpi do Pierwszej Komunii Świętej. Dziękujemy Dzieciom i Rodzicom za dar złożony dla Parafii, którym jest nowe oświetlenie prezbiterium w górnym i dolnym kościele. Po południu o g. 16.00 spotkanie dla Czcicieli Żywego Różańca.

2.     Ze względu na Biały Tydzień nabożeństwo majowe wyjątkowo w tym tygodniu będziemy odprawiać po Mszy św. wieczornej.

3.   W tym tygodniu w poniedziałek przypada święto NMPanny, Matki Kościoła, natomiast w czwartek święto Jezusa Chrystusa, Najwyższego i Wiecznego Kapłana.

4.   W przyszłą niedzielę na Mszy św. o g. 11.00 przeżywać będziemy Rocznicę Pierwszej Komunii św. Spowiedź dla dzieci w sobotę o g. 16.30. Również w przyszłą niedzielę spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej  o g. 16.00.  

5.     W przyszłą niedzielę zapraszamy do udziału w VI Marszu dla Życia i Rodziny, który rozpocznie się w Bazylice Mszą świętą w intencji rodzin o godz. 15.00, a zakończy w parafii św. Pawła piknikiem rodzinnym.

6.     Ogólnopolskie XXII Spotkanie Młodzieży nad Lednicą odbędzie się w sobotę(2 czerwca) . Z naszej parafii organizujemy wyjazd. Koszt od osoby wynosi 50 zł. Wyjazd spod kościoła w sobotę o g. 6.00, powrót w niedzielę rano. Więcej informacji na plakacie przed kościołem. 

7.   Za wszystkie ofiary, a szczególnie składane na prace inwestycyjne w naszej parafii, składamy serdeczne Bóg zapłać. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej.

8.     W ubiegłym tygodniu odeszli do wieczności śp.: Wiesław KUCHARSKI, Grażyna SŁABY i Bogdan GIELETUCHA. Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie…

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dzisiaj jest

środa,
23 maja 2018

(143. dzień roku)

Majówka Młodych

Święta

Środa, VII Tydzień zwykły
Rok B, II
Dzień Powszedni

Sonda

Czy uczestniczysz w niedzielnej Eucharystii?

Tak

Nie

Nieregularnie


Licznik

Liczba wyświetleń:
3884498