XXVII Niedziela Zwykła

3 października 2015

 

1.    W tym tygodniu we wtorek przypada wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej, natomiast w środę wspomnienie Matki Bożej Różańcowej.

2.     Serdecznie zapraszamy do udziału w nabożeństwie różańcowym, które odprawiamy codziennie o g. 17.30. Dzieci zapraszamy szczególnie w poniedziałek i środę również o g. 17.30.

3.   Od 9 do 11 października przeżywamy XX Dni św. Maksymiliana, Patrona Miasta. W piątek 9 października o godz. 11.00 zapraszamy na Mszę świętą w intencji miasta, pod przewodnictwem Pasterza diecezji, w 190 rocznicę nadania praw miejskich Zduńskiej Woli.

4.    W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać XV Dzień papieski pod hasłem: „Jan Paweł II – Patronem Rodziny”. Po Mszach św. będzie zbiórka na uzdolnioną młodzież.

5.    W czwartek (15 X) organizujemy pielgrzymkę autokarową do Częstochowy i Gidel. Koszt od osoby wynosi 30 zł. Wyjazd spod kościoła o g. 7.00.  Zapisy na furcie klasztornej.

6.   We wrześniu ruszyła kampania poszukiwania wolontariuszy do Szlachetnej Paczki. Jest to idea niesienia pomocy ludziom ubogim, którzy robią wszystko aby ich sytuacja się poprawiła, ale sami sobie nie dają rady. Potrzebują impulsu, motywacji do działania, które dają właśnie wolontariusze Szlachetnej Paczki. Bardzo serdecznie zapraszamy do włączenia się do tego projektu. Zgłaszać się można na stronie www.superw.pl

7.   Za wszystkie ofiary i każdy gest życzliwości składamy serdeczne Bóg Zapłać.  Wychodząc ze świątyni proszę zaopatrzyć się w kartki na wypominki jednorazowe, oktawalne i roczne. Wypominki jednorazowe – to różaniec na cmentarzu 1 XI o g. 16.00; Oktawalne – Msza św. od 2-9 XI o g. 18.00. Roczne – to modlitwa przez cały rok w niedzielę przed Mszą św. o g. 9.30 i 12.30. Wypełnione kartki składamy na furcie klasztornej.

8.     W ubiegłym tygodniu odeszli do wieczności śp.: Genowefa KUBIAK i Kazimierz GŁOWACKI. Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie….

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

           

Dzisiaj jest

czwartek,
08 października 2015

(281. dzień roku)

Pielgrzymka do Charłupi Małej

Święta

św. Ludwika Bertranda - wspomnienie dowolne

Imieniny:
Brygidy, Pelagii

Sonda

Czy pomodlisz się w Roku Życia Konsekrowanego za zakonników i zakonnice?

Tak

Nie


Licznik

Liczba wyświetleń:
2519954