III Niedziela ZWYKŁA

 

25 stycznia 2015

 

 

1.W poniedziałek zakończyliśmy Wizytę Duszpasterską. Wyrażamy wdzięczność Parafianom za życzliwe przyjmowanie nas, za wspólną modlitwę oraz za złożone ofiary, które po części zostały przeznaczone na remont Seminarium Duchownego we Włocławku, Schronisko dla bezdomnych w Henrykowie, Dom Misyjny i remont dachu na kościele. W intencji Parafian każdy z kapłanów w najbliższym czasie odprawi Mszę św.

 

2.     W tym tygodniu w poniedziałek przypada wspomnienie świętych Tymoteusza i Tytusa; w środę św. Tomasza z Akwinu, natomiast w sobotę wspomnienie św. Jana Bosko.

 

3.     Trwają Rekolekcje Ewangelizacyjne Odnowy w Duchu Świętym. Spotkanie są w czwartek w dolnym kościele o g. 19.30. 

 

4.     W ramach duchowego przygotowania do Światowych Dni Młodzieży w najbliższą  środę (28 II) zapraszamy do kaplicy Trójcy Świętej na Eucharystię Młodych o g. 19.00.

 

5.     Państwowa Szkoła Muzyczna w Zduńskiej Woli zaprasza na półroczny koncert w Ratuszu Miejskim w czwartek (29 I) o g. 17.00.

 

6.     Przypominamy że Świetlica Środowiskowa dla dzieci jest otwarta od poniedziałku do piątku w godzinach od 15.00-18.00, a Klub Młodzieżowy Trampolina od 16.00-21.00.

 

7.     Za wszystkie ofiary, a szczególnie za ofiary składane z racji kolędy na remont dachu kościoła składamy serdeczne Bóg Zapłać. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej.

 

8.     W ubiegłym tygodniu odeszli do wieczności śp.: Tomasz ŚCIEGIŃSKI, Stanisława TOMCZYK i Antonina CYRAN. Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie…

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

           

Dzisiaj jest

czwartek,
29 stycznia 2015

(29. dzień roku)

Domowy Kościół

Święta

bł. Bolesławy Marii Lament, dziewicy - wspomnienie dowolne

Imieniny:
Franciszka, Zdzisława

Sonda

W Roku Życia Konsekrowanego modlisz się za zakonników i zakonnice?

Tak

Nie

Nieregularnie


Licznik

Liczba wyświetleń:
1863142