XXX Niedziela Zwykła

 

26 października 2014 

 

1.   Przeżywamy dziś dwudziestą siódmą rocznicę konsekracji naszej świątyni parafialnej.  Po południu o g. 16.00 spotkanie dla dzieci klas III i Rodziców.  W poniedziałek (20 X)  pożar zniszczył budynek Schroniska dla Bezdomnych Mężczyzn w Henrykowie. W duchu solidarności z poszkodowanymi  po Mszy św.  będziemy mogli wesprzeć odbudowę Schroniska dobrowolnymi ofiarami.

 

2.   W tym tygodniu we wtorek przypada święto św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza. W sobotę Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. w tym dniu będą odprawione o g. 7.30, 9.30 i 18.00. Na cmentarzu przy ul. Bema o g. 11.00, natomiast na cmentarzu przy ul. Łaskiej o g. 10.00 i 12.00. W niedzielę przypada Dzień Zaduszny, czyli Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Porządek Mszy św. niedzielny. Różaniec na cmentarzu przy ul. Bema w intencji zmarłych polecanych w wypominkach jednorazowych będzie w Dzień Zaduszny o g. 15.00.  W całym tygodniu zadusznym, czyli do 8 listopada włącznie, można zdobyć odpust zupełny w intencji zmarłych, przez nawiedzenie cmentarza lub świątyni i modlitwę za zmarłych.

 

3.   W ramach przygotowania do Światowych Dni Młodzieży zapraszamy młodzież na spotkanie w najbliższą środę do kaplicy Trójcy Św. o g. 19.00. Gościem spotkania będzie Piotr Stępniak, nawrócony gangster, który pół życia spędził w więzieniu.

 

4.   We wtorek 28 i w czwartek 30 października o godz. 11.00, w nowo otwartym kinie w Ratuszu zduńskowolskim, zapraszamy do obejrzenia głośnego filmu pt. „Cristiada”, który polecamy wszystkim. Darmowe bilety na obydwa seanse możemy otrzymać w sklepiku.

 

5.   W dniach od 7 do 9 XI zapraszamy na rekolekcje dla dziewcząt i kobiet, w Domu Rekolekcyjnym w Złoczewie, pod hasłem „Maryja Matką poszukujących drogi”.

 

6.   Za wszystkie ofiary i każdy gest życzliwości składamy serdeczne Bóg Zapłać.  W dalszym ciągu przyjmujemy na wypominki jednorazowe, oktawalne i roczne.  Wypełnione kartki składamy na furcie klasztornej. Ministranci rozprowadzają znicze. Dochód ze sprzedaży jest przeznaczony na wyjazd do Wołomina na Halowy Turniej Piłki Nożnej. Przypominamy, że znicze będą rozprowadzane również na cmentarzu 1 i 2 listopada.    

 

7.   W ubiegłym tygodniu odeszli do wieczności śp.: Józef KOCOBOLSKI, Tadeusz KONOPA i Wiesław WITCZYK. Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie…

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

           

Dzisiaj jest

sobota,
01 listopada 2014

(305. dzień roku)

Nawiedzenie

Święta

Uroczystość Wszystkich Świętych - uroczystość

Sonda

Czy modlisz się za swoich bliskich zmarłych?

Tak

Nie

Nieregularnie


Licznik

Liczba wyświetleń:
1391419